تعمیر پمپ های لوب

تعمیر پمپ های لوب

تعمیر پمپ های لوب در کارخانه پمپ نقش جهان

در زمینه تعمیرات لوب پمپ (پمپ گوشواره ای)، توجه به ساختار و قطعات مورد استفاده در لوب پمپ مهم به نظر می رسد. لوب پمپ با توجه به ساختار کلی که دارا می باشد، معمولا کمتر دچار خرابی و توقف می شود.

ولی بنابر قانون تعمیرات و نگهداری تجهیزات صنعتی، موضوع تعمیرات لوب پمپ به عنوان یک تجهیز حیاتی دور از نظر نیست. در فرآیند تعمیرات لوب پمپ، بررسی کاربرد های پمپ گوشواره ای در صنایع مختلف مانند صنعت کاغذ، صنایع غذایی، صنایع بهداشتی و صنایع بیوتکنولوژی بسیار مهم است.

گروه صنعتی نقش جهان

به عنوان مرکز تعمیرات تخصصی انواع لوپ پمپ ایرانی و لوب پمپ خارجی، با کادری مجرب و تجهیزات پیشرفته، ارائه قطعات اصلی و خدمات پس از فروش فراگیر و مناسب در حال خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد. در ادامه به مشکلات متداول در فرآیند تعمیرات لوب پمپ و بررسی وضعیت کلی این تجهیز پرکاربرد اشاره می شود.

تعمیر پمپ لوب
تعمیر پمپ لوب

در تعمیر پمپ های لوب توجه به کارکرد مناسب قطعات در اولویت می باشد. در صورتی که فرآیند تعمیرات و نگهداری لوب پمپ به درستی صورت بپذیرد، شاهد کارکرد مناسب و همچنین طول عمر تجهیز و بالا بردن سطح اعتماد نسبت به این تجهیز را بالا برد.

در بررسی ساختار کلی لوپ پمپ ها ما با دو بخش اصلی و اساسی این تجهیز صنعتی رو به رو هستیم:

  1. بخش جعبه دنده
  2. بخش هد پمپ (هوزینگ)

یکی از کاربردهای لوب پمپ ها به منظور پمپاژ سیال لزج (ویسکوزیته بالا) تمیز می باشد. لوپ پمپ ها برای انتقال مواد لزج تمیز دارای استاندارد API 676 می باشند. متخصصان گروه صنعتی فامکو با تکیه بر دانش فنی و تعمیرات لوب پمپ و تامین قطعات این تجهیز صنعتی حیاتی توانسته اند گامی موثر و مفید به جهت پیشبرد اهداف صنایع مختلف بردارد.

 

پمپ لوب چیست؟

گروه تولیدی صنعتی نقش جهان

در آپارات ببینید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *