گروه تولیدی و صنعتی نقش جهان

با بیش از دو دهه تلاش در عرصه تولید پمپ دنده‌ای (غلظت‌کش) و تامین گیربکس، الکتروموتور، پمپ سانتریفیوژ و پمپ وکیوم فعالیت می‌نماید.

نقش‌جهان با تولید گروه‌های مختلف محصول سعی نموده‌است که شاخص‌های مهم فروش را (نظیر قیمت، تنوع محصول و گستردگی مناطق فروش)، با اصل مهم کیفیت تولید، ادغام نماید تا رضایت کلیه مصرف‌کنندگان پمپ‌های دنده‌ای را فراهم آورد.

گروه تولیدی و صنعتی نقش جهان در طول فعالیت خود سرمایه عظیم “رضایت مشتریان” از محصولاتش را به پشتوانه تلاش و جدیت مدیران و کلیه پرسنل خود و به کارگیری مهندسان و تکنیسین‌های مجرب و کارآزموده و بهره‌مندی از دانش روز در عرصه تولید بدست آورده است و با توکل به خدا و تلاش روز افزون سعی دارد گام‌های بلندی را در جهت  توسعه تولید در ایران عزیز بپیماید.

 زمینه فعالیت شرکت و خدمات

نقش‌جهان، در خصوص تولید انواع مختلف پمپ‌های دنده‌ای (استیل، چدن ، دو جداره و…) فعالیت دارد‌. این پمپ ها در صنایع مختلف و کارگاه های تولیدی جهت حمل و انتقال مواد  کاربرد دارند.

زمینه فعالیت نقش جهان به طور اختصاری در عناوین زیر خلاصه می‌شود:

  • تولید انواع پمپ های دنده ای
  • خدمات نگهداری و تعمیر تخصصی محصولات خود و سایر شرکت ها
  • خدمات مشاوره به صنایع در خصوص مشخصات فنی و نحوه به کارگیری پمپ ها
  • خدمات ساخت شاسی و کوبله کردن پمپ و موتور (گیربکس)
  • ساخت انواع پمپ‌های سفارشی بسته به نیاز مشتریان
  • تامین انواع گیربکس، الکتروموتور، پمپ وکیوم و سانتریفیوژ

معرفی محصولات و کاربرد آن‌ها :

نقش‌جهان تولید‌کننده پمپ‌های دنده‌ای که با عناوین پمپ‌های غلظت‌کش یا ویسکوزیته بالا شناخته می‌شود. 

این پمپ‌ها در کارخانه‌های عایق و ایزوگام، قیر و آسفالت، مازوت، گازوئیل، گلیسرین، روغن‌های صنعتی، کارخانجات رنگ، چسب‌ و‌‌ رزین، ، خمیر مقوا و کاغذ، یا مواد‌غذایی نظیر عسل‌، شیره نبات و خرما،لبنیات، انواع خمیر‌های بیسکویت، نان بستنی و به طور‌کلی در خصوص حمل و انتقال کلیه مواد خودروغن‌کار که فاقد ذرات سخت و معلق، کاربرد دارند.

 انواع پمپ های تولیدی نقش جهان

این گروه‌تولیدی،‌ صنعتی اقدام به طراحی و ساخت گروه های مختلف پمپ  HF, PHF, SHF,VGF,GF می نماید. مشخصات فنی مربوط به انواع پمپ در ادامه آورده شده است. همچنین در خصوص مشاوره تخصصی در ارتباط با پمپ‌ها (استیل و چدن و فولادی) با همکاران ما در بخش فنی تماس بگیرید.

https://nj-co.ir/shop/

پمپ غلظتکش

گروه تولیدی صنعتی نقش جهان

http://www.njpump.ir

گروه تولیدی و صنعتی نقش جهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.